Войти
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Замовити дзвінок
+38 (093)3467262
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Статті

Під час виконання ремонтних та будівельних робіт  часто виникає потреба захищати різноманітні поверхні від потрапляння бруду та фарби. Для цієї мети використовують малярну стрічку. Це матеріал, який вироблений з використання особливого паперу та має липку сторону на основі каучуку. Частіше за все такий матеріал обирають для нетривалого використання, адже якщо залишити його надовго, є ймовірність, що на після видалення на поверхні залишаться залишки клею.
Робітники на будівельному майданчику не можуть обходитись без спеціальних інструментів. Одним з таких є будівельне корито. Це виріб, який використовується для замішування розчинів, потрібних для виконання багатьох ремонтних робіт. Також за допомогою такого виробу можна перевозити різноманітні сипучі матеріали.
Займатись побутовими справами значно простіше, якщо є все необхідне для цього. Еластична корзина дозволяє виконувати безліч господарських задач. До того ж придбати такий виріб можна оптом і в роздріб. Перший варіант дозволяє добре зекономити.
Дерево є одним з найбільш широко використовуваних в будівництві матеріалів. Але, в порівнянні з іншими будівельними матеріалами (бетон, камінь, метал і т.д.), саме дерево - найм'якіший і найменш міцний матеріал. Отже, дерево більше, ніж інші матеріали, піддається впливу руйнівних атмосферних явищ і біологічних факторів.
Декоративне покриття: види, застосування.
Сьогодні фахівці з ремонту все частіше використовують латексні фарби. Фарби на латексній основі дозволяють мікроклімат і екологію будинку підтримувати на прекрасному рівні і вважається, що саме латексні фарби найбільше підходять для ремонтних робіт в будинку, квартирі або офісі.
Если речь заходит о бане, чаще всего воображение рисует небольшую деревянную постройку. Однако, эта кажущаяся простота требует серьезных финансовых затрат, а в случае самостоятельного строительства, специальных знаний, трудолюбия и времени.
Монтажні піни Tytan Professional від компанії Selena заслужили довіру фахівців за високу якість та інновації. Лідируючі позиції компанії підтверджують популярність продукції серед покупців. Назва бренду Tytan Professional підкреслює орієнтацію на професіоналів будівельної та віконної галузі. За аналогією з професійною косметикою і засобами по догляду за будинком високотехнологічні монтажні піни дозволяють досягати кращих результатів в будь-яких погодних умовах, не турбуючись за стабільність якості.