м. Львів
Войти
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Замовити дзвінок
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Статті

Декоративне покриття: види, застосування.
Сьогодні фахівці з ремонту все частіше використовують латексні фарби. Фарби на латексній основі дозволяють мікроклімат і екологію будинку підтримувати на прекрасному рівні і вважається, що саме латексні фарби найбільше підходять для ремонтних робіт в будинку, квартирі або офісі.
Если речь заходит о бане, чаще всего воображение рисует небольшую деревянную постройку. Однако, эта кажущаяся простота требует серьезных финансовых затрат, а в случае самостоятельного строительства, специальных знаний, трудолюбия и времени.
Монтажні піни Tytan Professional від компанії Selena заслужили довіру фахівців за високу якість та інновації. Лідируючі позиції компанії підтверджують популярність продукції серед покупців. Назва бренду Tytan Professional підкреслює орієнтацію на професіоналів будівельної та віконної галузі. За аналогією з професійною косметикою і засобами по догляду за будинком високотехнологічні монтажні піни дозволяють досягати кращих результатів в будь-яких погодних умовах, не турбуючись за стабільність якості.