Войти
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Замовити дзвінок
+38 (093)3467262
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Бітумна мастика як ефективний спосіб гідроізоляції поверхонь

16.08.2021

Бітумна мастика є одним з найнеобхідніших у будівництві матеріалів, який використовується для гідроізоляції. Характеризується в'язкою консистенцією. По своєму складу являється смолою, а в її основі супутній компонент під назвою бітум. Добавками можуть бути різні полімери, азбест, кварц, тальк, доломіт та інші матеріали, у тому числі продукти, отримані в результаті переробки відходів.

Щодо особливостей застосування мастики

Цей матеріал широко застосовуються у виробництві будматеріалів та безпосередньо у будівництві. Мастика потрібна для виготовлення будівельних плит, з її допомогою виконують гідроізоляцію фундаментів, підвалів, перекриттів, використовується при покрівельних роботах. Також варто відмітити, що за допомоги мастики обробляються труби підземних комунікацій.

Даний засіб гарантує ефективність при використанні в якості покриття для різних поверхонь, наприклад:

  • Захист днища технічних засобів (автомобілів, сільськогосподарської техніки);
  • Обробка зварних швів металічних конструкцій різного призначення;
  • Обробка місць контакту металевих деталей та цегли/бетону;
  • Нанесення захисного шару на горизонтальні поверхні (наприклад, у санвузлах чи басейнах).

Окремо слід виділити використання мастики з бітуму у якості клейкої речовини при склеюванні різних матеріалів. Такий засіб може використовуватись при виконанні монтажних робіт з кахельними покриттями або силікатною цеглою. Клейка суміш на основі мастики може гарантувати довготривале та високонадійне склеювання вказаних будівельних матеріалів.

Крім цього можна зауважити, що мастика з бітуму використовується для проведення дорожніх робіт. Для придання речовині міцності спеціалісти використовують різні наповнювачі – це робить матеріал придатним для ремонтуванні тріщин, вибоїн тощо.

Які переваги можна виділити?

Цей матеріал слугує ефективним захистом будь-якої поверхні від впливу вологи, підвищуючи протистояння виникненню плісняви та грибка. Стійка мастика до впливу водяного пару, тому не роздувається і утворює суцільну водонепроникну плівку.

Цьому матеріалу властива висока механічна міцність. Мастика досить проста в застосуванні, так як наноситься просто (можна порівняти з процесом нанесення масляної фарби). Мастика з бітуму стійка до умов високої вологості, низьких та високих температур. Такі умови жодним чином не впливають на якісні властивості цього матеріалу.

Назад до списку