Войти
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Замовити дзвінок
+38 (093)3467262
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Чому Вам варто оцінити переваги декоративної штукатурки?

16.08.2021

Деякий час назад було досить мало варіантів для оформлення внутрішніх стін, але цього не скажеш про сучасний асортимент товарів для ремонту та створення інтер’єру. Але ми радимо Вам звернути увагу, або навіть купити декоративну штукатурку, щоб створити неперевершений та унікальний дизайн у будь-якій кімнати.

Слід зауважити, що останнім часом дуже популярним став саме цей метод обробки поверхонь стін. Його стали використовувати для оформлення стін в квартирах та будинках, оформлених у різних стилях. Цей матеріал вже встиг завоювати немало прихильників завдяки своїй унікальності, а також можливості втілювати абсолютно оригінальні рішення.

Коротко про головні особливості матеріалу

Про матеріал під назвою «декоративна штукатурка» можна відзначити, що він є еластичним покриттям з різними наповнювачами. Цей вид матеріалів відноситься до категорії фінішних, тому дозволяє облаштувати приміщення, відповідаючи усім стандартам сучасної моди.

Фактурне покриття ідеально вписується під будь-який стиль приміщення, його можна застосовувати у будь-якій житловій кімнаті. По суті таке покриття нагадує рідкі шпалери, але відрізняється довговічністю експлуатації та міцністю.

Які переваги можна відзначити?

Не можна не зауважити на те, що декоративна штукатурка має масу переваг, серед яких можна виділити наступне:

  • Повністю відпадає потреба у вирівнюванні або попередньому шпаклюванні стін, що значно скорочує необхідний час для ремонту;
  • Максимальна простота нанесення цього матеріалу на стіни за рахунок відсутності необхідності використання спеціального обладнання;
  • Нанесення не потребує наявності у виконавця спеціальних знань чи навичок поводження з даним матеріалом;
  • Така штукатурка є довговічним покриттям, котре не втрачає з роками зовнішніх або фізичних якостей;
  • Склад штукатурки повністю безпечний та не містить токсичних речовин, котрі могли б нашкодити людині чи навколишньому середовищу;
  • Покриття досить ефективно захищає стіни від плісняви.

Але головне, що такий вид штукатурки є досить привабливим способом прикрасити оселю або робоче приміщення. Використовуючи даний матеріал, можливо створити неперевершений декор в інтер’єрі. Також слід зауважити, що таке покриття стін може служити досить довго, тому значно заощадить Ваш бюджет.

Назад до списку