Войти
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Замовити дзвінок
+38 (093)3467262
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

Декоративні покриття

19.12.2018

Декоративну штукатурку можна віднести до одного з методів художнього оформлення стін. Завдяки своїй екологічності, довговічності і простоті в застосуванні, вона по праву є гідною альтернативою традиційного покриття стін (шпалери, фарбування, плитка). Цей матеріал з'явився відносно недавно і вже зміг знайти своїх шанувальників, завдяки унікальним властивостям.

Декоративна штукатурка являє собою неоднорідну пасту, в яку вводяться різного роду декоруючі добавки. В результаті можна отримати стіни у вигляді натурального мармуру, шовку, граніту або металу. Крім декоративного призначення вона також може послужити і для фінішної обробки стін, які в подальшому планується пофарбувати.

За допомогою такої обробки стін можна створити неповторний інтер'єр і індивідуальну спрямованість в дизайні. І в цьому незамінною буде декоративна штукатурка «Ірком».

Декоративна штукатурка «Мармур» ІР-50 створює ефект величного мармуру завдяки переплетінню ліній і шарів. Захистити від води і бруду відполіровану до дзеркального блиску поверхню, допоможе Віск для Венеціанської штукатурки ІР-52 ВШ.

Рельєфна штукатурка «Бріз» ІР-51 створена для втілення будь яких фантазій та креативних ідей. Нею можна створювати об’ємні малюнки та картини. Для захисту рельєфної штукатурки використовується Віск ІР-52.

Для захисного і декоративного оздоблення інтер’єрних і фасадних поверхонь використовується фарба на водній основі з ефектом перламутрового і металевого блиску («Золото» ІР-151, «Срібло» ІР-161, «Мідь» ІР-181, «Бронза» ІР-171 і ін.). Вони вмить стали популярними у декораторів: від оформлення художніх картин і декоративних штукатурок до забарвлення куполів церков. Завдяки можливості нанесення на більшість типів поверхонь, прекрасній атмосферостійкості і довговічності наші фарби є як хорошим декоративним матеріалом, так і захисним.

Для декору інтер'єру, була випущена декоративна фарба «Китайський шовк», що дозволяє отримувати поверхні з ефектом оксамиту або шовку, з тонкими переливами і нашаруваннями. Її особливістю є металевий блиск, з найбільшою яскравістю що виявляється при різних кутах освітлення.

Декоративні покриття у поєднанні з мистецтвом майстра доповнять будинок затишком і красою.

Назад до списку