Войти
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Замовити дзвінок
+38 (093)3467262
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості
Зареєструватися
Після реєстрації на сайті вам буде доступно відстеження стану замовлень, особистий кабінет і інші нові можливості

DREWNOCHRON – у чому головні переваги засобу

16.08.2021

Дерево по досвіду будівників є прекрасним будматеріалом з високими естетичними та механічними якостями. Всі ці властивості зробили даний матеріал популярним для обробки ззовні та усередині споруд. Проте, незважаючи це, дерево як будівельний матеріал, а також конструкції з нього потребують достатнього захисту за рахунок нанесення спеціального засобу. Саме таким являється імпрегнат Древнохрон, про переваги та особливості котрого більше деталей Ви дізнаєтесь далі.

Коротко про функціонал та призначення засобу

Спеціальний засіб під назвою DREWNOCHRON – це досить ефективний метод захисту дерев’яних матеріалів від впливу вологи, ультрафіолетового випромінення, шкідників (комах або мікроорганізмів). Сам процес обробки називається імпрегнацією, що часто називається малярним захистом, так як прирівнюється до застосування ґрунту для поверхонь.

Засіб відрізняється ефектом глибокого проникнення, що гарантує дієвий захист як зсередини, так й зовні матеріалу. Щодо основних властивостей захисно-декоративного покриття, то виділити можна такі напрямки:

  1. Антисептична дія;
  2. Фунгіцидна дія;
  3. Біоцидна дія.

Забезпечення глибокого проникнення відбувається за рахунок наявності у складі спеціальних хімічних домішок-реагентів. Також слід зазначити, що в залежності від складу засобу є різні види імпрегнатів – склади на водній, масляній або органічній основі. Кожен з видів має свій напрямок використання та індивідуальні технічні особливості.

Які переваги має імпрегнат?

Інноваційний склад захисного ґрунту для дерева має ряд переваг, які полягають у наступному:

  • Простота нанесення – не треба використовувати складних та дорогих технічних пристроїв, щоб нанести засіб на поверхню дерев’яних будматеріалів;
  • В асортименті виробника засобу наявні різноманітні кольори покриття, що забезпечить ефектний вигляд конструкції;
  • Дієвий склад та оптимальна консистенція імпрегнату – це гарантія гарного проникнення і створення поверхневого захисного шару.

Головне, що можна відмітити – це висока надійність захисту дерева, не порушуючи цілісності його структури. Також слід зазначити, що у складі нема токсичних або шкідливих речовин, які можуть зашкодити людині або навколишньому середовищу. Саме останній факт забезпечує універсальність засобу, так як його можна застосовувати як ззовні, так і всередині.

Назад до списку